OFPOF

Huawei Honor Play, Güneydoğu Asya'da Tanıtılmaya Başlandı

-
282
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Huawei Honor Play, Güneydoğu Asya'da Tanıtılmaya Başlandı
0 izlenme
Ofpofer
-

Son model telefonlarıyla başarı yakalayan Huawei, oyun amaçlı üretilen akıllı telefonunun tanıtımlarını Güneydoğu Asya'da başlattı.

Honor Play, Malezya, Singapur ve Filipinler'de popüler oyunlar kategorisinin yıldızı PUBG ve Asfalt 9'u test ederek kullanıcıların ön hizmetine sunuldu. Tanıtım kapsamında oyunlar test edilerek kullanıcılara telefon hakkında bilgiler veriliyor.

En ağır oyunlarda bile problem yaşatmayacak olan bu telefon, Malezya ve Singapur'da 300 dolar etikete sahip olacak. Honor Play, GPU Turbo ile birlikte geliyor, grafik işlem performansını %60 arttıran bu sistem, güç tüketimini ise %30 azaltılıyor.

Honor Play ayrıca, telefona gerçek oyun deneyimi verebilmek için titreşebileceği 30 farklı senaryoyu ekledi. 3D ses ile cihaz ultra geniş ses sistemine sahip olacak. Bu da demek oluyor ki Huwaei, Honor serisinde oyun odaklı olduğu kadar gerçekçi ses sistemi oluşturmayı da hedeflemiş durumda.

Şirket ayrıca, popüler oyunlardan PUBG Mobile ve Asfalt 9 ile birlikte bazı oyunlarla da ortak oldu. Bunun amacı ise hem telefondaki yazılımsal oyun desteğini arttırmak, hem de oyunların daha fazla oynanmasını sağlamaktır.

En önemli özelliği ise fiyat/performans açısından Honor 10'a benzeyecek olması. Huawei'nin en son amiral gemisinde bulunan Kirin 970 NPU yonga setine sahip olacak olan cihaz, 19.5: 9 oranında 6,3 inç ISP LCD ekrana ve kendi EMUI 8.2 arayüze sahip olacak. Aynı zamanda 16 MP arka ve 2 MP ön kamera ile birlikte 3750 mAh pil taşıyacak.

Kaynak: zdnet.com


Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık