OFPOF

HTC U12 Plus'ın Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı

-
2.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HTC U12 Plus'ın Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı
0 izlenme
Ofpofer
-

HTC U12 Plus ile tanışmamıza bir haftadan kısa süre kalmışken Evan Blass, cihazın hem tasarımını hem de donanım özelliklerini ortaya çıkardı.

akıllı telefon üreticilerinin korkulu rüyası haline gelen ve isabetli sızıntıları ile ünlenen Evan Blass, HTC’nin önümüzdeki hafta tanıtacağı yeni amiral gemisi HTC U12 Plus’a ait tüm detayları ortaya çıkardı. Artık HTC U12 Plus’ın hem tasarımını hem de özelliklerini rahatlıkla konuşabiliriz.

Fakat elimizde HTC U12 Plus’ın yalnızca tasarım detayları bulunmuyor. Evan Blass, attığı ikinci bir tweet ile cihazın donanımsal özelliklerini de ortaya çıkardı. Aşağıdaki listeden HTC U12 Plus’ın hangi donanımlara sahip olacağını görebilir ve cihazın performansı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

HTC U12 Plus Özellikler (Sızıntı)

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 845
RAM: 6 GB
Depolama: 64GB/128GB
Ekran: 6 inç, 2880x1440 çözünürlük
Arka Kamera: 12 MP+16 MP
Ön Kamera: 8 MP+8 MP
Batarya: 3500mAh
İşletim Sistemi: Android 8.1 Oreo (Android P güncellemesi alacak)
Diğer Özellikler: IP68 sertifikası, basınca duyarlı ekran, dokunmatik geri bildirim, sanal asistan için her zaman dinleme seçeneği.

18:9 ekran

18:9 ekran

HTC U12 Plus, şaşırtıcı olmayan bir şekilde 18:9 bir ekrana sahip olacak. Cihazın çentiksiz bir tasarıma sahip olması pek çok kişiyi memnun edebilir. Ayrıca ahizenin yanında bulunan çift ön kamera, HTC U12 Plus’ın oldukça etkileyici bir selfie deneyimini sunacağını en önemli göstergesidir.

Arka tasarım

Arka tasarım

HTC U12 Plus’ın arkasına baktığımızda ise alışık olduğumuz standart Android tasarımını görüyoruz. Çift kamera cihazın orta-üst kısmına yatay olarak konumlandırılmış. Çift ton LED flaş ise kamera modülünün hemen altında bulunuyor. Yuvarlak tasarımlı parmak izi tarayıcı da flaşın altında bulunuyor.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.