OFPOF

Caviar, Güneş Enerjisi ile Çalışan iPhone X'i Tanıttı

-
2.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Caviar, Güneş Enerjisi ile Çalışan iPhone X'i Tanıttı
0 izlenme
Ofpofer
-

Caviar isimli bir aksesuar şirketi, iPhone x model bir telefonu, kılıf ile güneş enerjisi yardımıyla çalıştırdı ve satışa sundu!

Caviar adlı bir Rus aksesuar üreticisi I-Phone X'in güneş enerjisiyle çalışan bir versiyonunu 4.500 dolar karşılığında satmaya başladı. 

Caviar ne I-Phone ne de Tesla için ürettiği bu kılıfları satmaya başladı. Bu aksesuarın, yani iPhone X Tesla'nın fonksiyonları doğrudan cihaza yerleştirilmiyor. Bunun yerine, iPhone X Tesla aslında doğrudan cihaz üzerine takılan oldukça kalın bir telefon kılıfı. Arka tarafta, ek ikincil bir bataryaya güç veren bir güneş paneli var. 

Caviar'ın iPhone X Tesla'sı, Elon Musk'ın Şubat ayında bir SpaceX Falcon Heavy roketinde uzaya bir "Tesla Roadster" yolladığı zamanda ortaya çıktı. Musk'ın “İnsanlar tarafından yeryüzünde yapılmış en iyi şeyler” felsefesine sahip olan bu aksesuar da bu konuda bir çağ atlatacak gibi görünüyor. 

4.500 $ ile alabileceğiniz bu cihaz, 64 GB depolama alanı ile birlikte geliyor. 4.800 $ karşılığında ise hem bu kılıfı, hem cihazı alabilirsiniz. Tek fark ise buradaki cihazın 256 GB hafızası olması. Tabi şirket Rusya'da olduğu için, Rusya'dan ithal edildiği sebebiyle ek vergiler olabilir. Eğer bir Elon Musk hayranından daha çok bir Vladimir Putin hayranıysanız, "Caviar" şirketine bayılacaksınız çünkü bu şirket Putin'e özel akıllı saatler de tasarlamakta. 


Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık