OFPOF

Yaza Formda Girmenizi Sağlayacak Mucizevi Diyet: "Süt Diyeti"

-
1.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaza Formda Girmenizi Sağlayacak Mucizevi Diyet: "Süt Diyeti"
0 izlenme
Ofpofer
-

Süt diyeti sayesinde dengeli bir şekilde kilo verirken en zorlu bölge olan göbek yağlarından süt ve tarçının mükemmel uyumu ile kurtulabilirsiniz.

Kalsiyum kaynağı "Süt diyeti"

Kalsiyum kaynağı "Süt diyeti"

Fazla kilolarınızdan kurtularak yağlarınızı yok etmek için sütten yararlanabilirsiniz. Yapılan araştırmalar, sütün içerisinde kalsiyum olduğundan gün içerisinde alacağınız 400 ml süt ile ayda 2 ila 3 kilo yağ kaybedildiğini gösteriyor.

Süt Hangi Öğünlerde Hangi Miktarlarda Alınmalı?

Sütü gün içinde almanız gereken zamanlar ise şöyle: Kan şekerinin düştüğü öğleden sonraki ara öğün ve gece uykudan önce alınacak bir bardak tarçınlı süt, yüzünüzde gülücükler açtırmaya yeterli olacaktır. Alacağınız süt tabi ki şekersiz olmalı.

İçerdiği vitaminler bakımından zengin olan sütün bildiklerimiz dışında kemik yapısını güçlendirmesinden tansiyon düzenine yardım etmesine kadar vücuda çok sayıda faydası var.

Tabi ki hala bilmediğimiz taraflarıda var ve onlar da yeni yeni keşfediliyor. Sütün en yeni mucizevi faydası ise gün içinde tarçın kabuğu ile birlikte alacağımız 400 ml süt ile fazla kilolardan kurtulmak.

Neden tarçın kabuğu?

Neden tarçın kabuğu?

Çünkü sütün etkisini artırıyor. Göbek yağlarına, gün içinde tarçın ile birlikte 400 ml süt tüketerek veda edebilirsiniz. Dünyaya gözlerimizi açar açmaz ilk tanıştığımız ve hayata tutunmak için vücudumuzun en temel besin maddesi olan süt şimdi de estetik açıdan bize yardımcı oluyor. İçerdiği vitaminler tam da vücudumuz için yeterli olacak doz da. Sütün yaklaşık % 86'sı sudan oluşuyor. 

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.