OFPOF

Wolfenstein II İçin The New Colossus DLC Paketi Geldi

-
180
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Wolfenstein II İçin The New Colossus DLC Paketi Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

29 Ocak’ta duyurulan The New Colossus DLC'si Steam üzerinden de bugün yayınlanmaya başladı.

İlk olarak 27 Ekim 2017 tarihinde oyun raflarında yer almaya başlayan ve id Tech 6 oyun motoru ile çalıştırılan, tasarım ekinin başında Arcade Berg'in bulunduğu, geliştirme ekibinin ise MachineGames firmasında olduğu video oyun Wolfenstein II, The Game Award for Best Action Game ödülüne layık görülmüş ve oyun severlere bambaşka bir heyecan yaşatmaya başlamıştı. Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows gibi birçok farklı platformda oyun sever ile buluşan Wolfenstein II, Birinci şahıs nişancı, Aksiyon-macera oyunu kategorilerinde kendine yer buluyor.

Steam üzerinden de dün yayınlanan bir haber ile 30 Ocak yani bugün DLC paketi The New Colossus’un yayınlanacağı belirtilmişti. Gecenin ilk dakikalarında yayınlanmaya başlayan yeni DLC ile oyun severler resmen hücum etti diyebiliriz.

Paket şu an 9.95 Dolar ve oyunun tamamı yaklaşık 50 dolar civarında satışa sunulmaya başlandı. 6 binden fazla olumlu yorum almayı başaran Wolfenstein II: The New Colossus, Steam üzerinden “amerika, 1961. Nazi General Deathshead'in suikastı kısa sürdü. Naziler kendi haklarını dünyada koruyorlar. Siz BJ Blazkowicz, Direniş üyesi olan "Terror-Billy", Nazi imparatorluğunun belası ve insanlığın özgürlük için son umudusunuz.” metni ile tanıtılıyor.

Kaynak: pcgamer.com


Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık