OFPOF

İlişkilerde Erkeklerin Asla Yapmaması Gereken 7 Hareket

-
1.0b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İlişkilerde Erkeklerin Asla Yapmaması Gereken 7 Hareket
0 izlenme
-

Her erkek sevdiği kızı kıskanır lakin aşırı kıskançlık, sorgulama, sıkıcı olma gibi davranışlar kadınları sizden uzaklaştırır. Peki ne yapmalı?

Kızları erkeklere bağlayacak bi çok etken olduğu gibi, nefret etmelerini sağlayacak da birçok etken vardır. Şimdi yapmamız ve yapmamamız gerek şeyleri öğrenelim.

1. Ana kuzusu olmayın!

Ana kuzusu olmayın!

Annenizi her zaman çok sevin lakin sevgilinizin yanındayken anneninizin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Kızların en nefret ettiği şey budur. Bu nedenle annenize saygıda kusur etmeyin lakin sevgilinize karşı da sizi mahcup durumda bırakmasına izin vermeyin.

2. Asla yalan söylemeyin!

Asla yalan söylemeyin!

Kızları asla kandıramazsınız. Örneğin ben senden önce çok güzel kızlarla çıktım onları bırakıp artık sadece sana aitim gibi bir şey söylerseniz, karşınızdaki kişi buna asla inanmayacaktır. Bu nedenle bu tür saçma konuşmalarla kızı kendinizden soğutmayın.

3. Karşınızdaki insanı değiştirmeye çalışmayın

Karşınızdaki insanı değiştirmeye çalışmayın

Her insanın bir yapısı vardır ve en önemlisi kendidoğruları vardır. Karşınızdaki insanın bu yapısını değiştirmeye çalışıp kendinize benzetmek için çaba sarf ederseniz daha en başta kaybetmiş olursunuz. Çünkü karşınızdaki özellikle bir kız ise değişmeyeceği gibi sizi başından direk atar.

4. Asla saplantılı bir insan olmayın

Asla saplantılı bir insan olmayın

kız arkadaşınızın yanında her zaman rahat olun. Kendinizi kasmayın. Ne kadar rahat olup güzel cümleler kurarsanız karşınızdaki kişinin ilgisini de kendinize fazlası ile çekmiş olursunuz. En önemlisi de karşınızdaki kişiye asla karışmayın. Örneğin neden bunu giydin, neden dediğimi yapmıyorsun vb. şeyler söyleyip asla kendinizden soğutmayın.

5. Asla çapkın olmayın

Asla çapkın olmayın

Eğer yakışıklıysanız ve bir tarzınız varsa, siz istemeseniz de sizi isteyen ve yanınıza gelen birileri mutlaka olacaktır. Bu durumda eğer bir kız arkadaşınız varsa olabildiğince diğer kızlardan uzak kalmanızda fayda var. Çünkü kız arkadaşınızı gerçekten seviyorsanız olası bir başka kızla sohbet halindeyken bile olsa yakalanma sonrasında kız arkadaşınızın bunu yanlış anlayıp sizi terk etmesi muhtemeldir.

6. Fazla maço olmayın

Fazla maço olmayın

Özellikle boyunuz kısa ise ve kendinizi sürekli başkalarının yanında övme gibi bir şey yaparsanız bu çok fazla işe yaramayacaktır ya da çok fazla yakışıklı bir tipiniz yoksa etrafınızdaki yakışıklı erkeklerin yanında sivrilmek için yapacağınız hamleler de ilgiyi üzerinize çekmeniz konusunda çok fazla işe yaramayacaktır.

7. Çok fazla şüpheci olmayın!

Çok fazla şüpheci olmayın!

Bazı şeylerden şüphelenmek her erkeğin geninde vardır. Fakat bunun aşırısı da insana zarar verir. Fazla şüpheci olmak ve karşınızdaki kişiye bu şekilde yaklaşmak, o kişinin sizden gittikçe uzaklaşmasını sağlayacaktır. Fazla şüpheci yaklaşımın sonucunda belli bir zaman sonra ''aman be seninle mi uğraşıcam git başımdan'' gibi tepkiler alabilirsiniz.


Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.