OFPOF

7 Önemli Bilgi ile: Okuldaki O Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

-
958
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
7 Önemli Bilgi ile: Okuldaki O Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?
0 izlenme
-

Her erkek mutlaka okuduğu okulda bir kıza aşıktır. Her kız ise mutlaka bir erkeği gözüne kestirmiştir. Bunu belli etmenin yollarını görelim.

1. Yanınızdan geçerken gülmesi...

Yanınızdan geçerken gülmesi...

kız arkadaşları ile yanınızdan geçerken gülüp gülmediğine dikkat edin. Eğer yanınızdan geçerken kız arkadaşları gülüyor ve onu dürtmeye başlıyorsa kız sizden kesinlikle hoşlanıyor demektir. Eğer arkadaşları gülerken kız yapmayın diyorsa ve kız arkadaşlarını itip sizden bakışlarını kaçırıyorsa bu sizin size karşı kayıtsız olmadığı anlamına gelir. Eğer okuldaki bu kız size aşık ise büyük ihtimal kız arkadaşlarının da bundan haberi vardır.

2. Sizi sosyal medyadan eklemiş mi?

Sizi sosyal medyadan eklemiş mi?

Size sosyal medyadan mesaj yazdığına ya da ekleyip eklemediğine dikkat edin. Kızlar sosyal medya üzerinden flört etmeyi severler. Ancak önemli kuralı unutmayın. kız size ilgi gösteriyorsa büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur. Eğer durduk yere size mesaj atıyorsa ve sosyal medyadan gönderilerinizi beğeniyorsa çok yüksek ihtimal size karşı ilgisi vardır.

3. Size cilve yapıyor mu?

Size cilve yapıyor mu?

Eğer sizi görünce kıyafetlerinize, eşyalarınıza, saç tarzınıza gülüyorsa size cilve yapıyor size yakın olmak için dalga geçiyordur. Bu durumda gülmeleri sizi rahatsız edebilir ama bu durum o kızın sizden hoşlandığı anlamına geliyor.

4. Sizin arkadaş çevrenizi sorguluyor mu?

Sizin arkadaş çevrenizi sorguluyor mu?

Eğer kız sizin hayatınızda biri olup olmadığını sorguluyorsa ve yok dediğinizde düşündüğün biri var mı diye soruyorsa sizin ondan hoşlanıp hoşlanmadığınızı merak ediyor demektir. Eğer eski kız arkadaşınızı ya da size yakın olmaya çalışan başka bir kızı kötülüyorsa bu size yakın olmak istemesinin kanıtıdır.

5. Sizden habersiz sizi izliyor mu?

Sizden habersiz sizi izliyor mu?

Onu, sizin haberiniz olmadan sizi izlerken yakalamaya çalışın. Eğer tüm sınıfa göz atarken size baktığını fark ederseniz muhtemelen sizden hoşlanıyordur. Eğer siz ona bakarken sizden bakışlarını çekiyor ve dersin sonuna kadar bir daha size bakmıyorsa size karşı kayıtsız olmadığı açıktır. Çünkü bu durumda sizin onu izlerken yakaladığınızı düşünmektedir.

6. Size yakın olma düşüncesine sahip mi?

Size yakın olma düşüncesine sahip mi?

Aynı sınıftaysanız size her tenefüste yakın olmaya çalışacaktır. Siz nereye giderseniz o da size yakın yerlere gidecektir. Her defasında kendisiyle karşılaşmanızı sağlayacaktır. Bunları yapma nedeni açıkça sizin ona karşı ilk adımı atmanız için fırsat vermektir. Bu kadın stratejisinde en büyük sorun şudur ki bir çok erkek bu durumu fark etmez ve maalesef sürekli fırsatları çöpe atar.

7. Sizin her şeyinizle ilgileniyor mu?

Sizin her şeyinizle ilgileniyor mu?

Sizinle ilgilenen bir kadın sizin her şeyinizi bilmek isteyecektir. Böylece sizin hakkınızda kız arkadaşları ile konuşabilsin. Sizin tüm hobilerinizi öğrenip aileniz ile de bütün bilgileri öğrenmeye çalışacaktır. Esas amaç sizinle yakın bağ kurabilmektir. Eminiz ki ailenizle de tanışmaya fırsat kollayacak ve bunu sürekli dillendirecektir.


Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.