OFPOF

"Kitap Okuma" Eylemini Modernleştiren En İyi E-Kitap Uygulamaları

-
357
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
"Kitap Okuma" Eylemini Modernleştiren En İyi E-Kitap Uygulamaları
0 izlenme
Ofpofer
-

E-kitap okumak, hem daha ucuz, hem anında erişilebilmesi kolay, hem de çevreci olması bakımından giderek yaygınlaşmaya başladı!

Ülkemizde de e-kitap konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Artık Türkiye’de birçok kitabın e-kitap versiyonlarını bulmak mümkün. Ancak basılı kitaplar arasında henüz istenilen fiyat avantajı yok. Bu listemizde çoğu maalesef sadece İngilizce olan, ücretli ve ücretsiz milyonlarca e-kitap bulabileceğiniz 14 web sitesi ve uygulamayı bir araya getirdik.

1. Project Gutenberg

Project Gutenberg

Gutenberg.org adresinden girilen site dünyanın ilk e-kitap projesi olma özelliğini taşıyor. İlk e-kitabı 1971 yılında sunan bu proje, telif hakkı geçmiş kitapları yasal olarak ücretsiz yayımlıyor. Sitenin geçim kaynağı ise kullanıcıların yaptığı bağışlar. Sitede biz bu yazıyı yazarken tam 56.908 e-kitap bulunuyordu.
 

2. Kindle Books

Kindle Books

Kindle güzel bir e-okuyucu. Ama en güzeli, ucuz versiyonu olan renksiz ekranlısı. Daha fazla gerçek kitap okuyor hissi veriyor insana. Neyse, konumuza dönelim. Kindle bildiğiniz gibi Amazon’un e-kitap okuyucusu. Kindle Books sitesi de Amazon’un Kindle kitaplarını sattığı site zaten. Burada çok cüzi fiyatlarla (1,99 dolardan başlayan fiyatlarla) binlerce güncel kitap bulabilirsiniz. Ayrıca, Victor Hugo, James Joyce, Charles Dickens gibi ünlü yazarların eserlerini de 0,99 dolara indirebilirsiniz.
 

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.