OFPOF

Evlendiğiniz veya Evlenmeyi Düşündüğünüz Kişinin Dürüstçe Cevap Vermesi Gereken 15 Soru

-
7.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Evlendiğiniz veya Evlenmeyi Düşündüğünüz Kişinin Dürüstçe Cevap Vermesi Gereken 15 Soru
18.318 izlenme
Ofpofer
-

Evlendiğiniz veya yakın zamanda evlenmeyi düşündüğünüz kişiye mutlaka sormanız gereken 15 soru.

Evlilik, çok güzel ve özel bir durumdur. İki insanın bundan sonra sonsuza kadar beraber yaşayacaklarına dair söz verirler ve bunu evlilik adı altında resmileştirirler. Ama bazı evlilikler her zaman iyi bir şekilde devam etmeyerek bitebiliyor. Bunun nedeni evlenmeleri değil, çiftlerin arasında yaşadıkları sorunlardır. Bu nedenle evlendiğiniz veya evlenmeyi düşündüğünüz insana sormanız gereken 15 soru.

Bu sorular gelecekteki hayat arkadaşınızı daha iyi tanımayı ve kendinize uygun bir eş olup olmadığını daha iyi anlamanız için gereklidir. Bu soruları sorarak evlilik hayatınızı daha güzel şekilde yaşayabilirsiniz.

1. Neden beni seviyorsun?

Neden beni seviyorsun?

İnsanlar genellikle bu sorunun cevaplanmasını saçma olarak görüp birbirlerine sormuyor bile. Çiftler birbirini neden sevdiklerini tam olarak bilip bunu sürekli sevdiği kişiye söylemelidir.
Birini sevmek bencil bir davranıştır. Sevdiğin kişiye ona karşı ne duyguları beslediğini söylemelisin. Herkes farklı cümleler kurup başkalarında farklı şekilde sevdiğini söyler ancak çoğu insan neden sevdiğini net olarak bilemez. Eğer soruyu sorduktan sonra karşı taraftan net bir yanıt gelmiyorsa uzun süreli evlilik zor olabilir.

2. Neden hayatının geri kalanını benimle geçirmek istiyorsun?

Neden hayatının geri kalanını benimle geçirmek istiyorsun?

Sakın "çünkü seni seviyorum" tarzında bir cevap vermeyin, bu yapabileceğinizin en aptalca şey olur. hayat bir yolculuk ancak bu yolculuk tek başına olmaz. Eşiniz ve sevgiliniz hayatı neden sizinle paylaşmayı istediğini açıkça söylemelidir ki evliliğiniz mutlu ve uzun sürsün.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.