OFPOF

Spotify'a Yeni Rakip; "YouTube Music"

-
2.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Spotify'a Yeni Rakip; "YouTube Music"
0 izlenme
Ofpofer
-

YouTube Music ayda sadece 9,99 dolara mal olacak ve en sevdiğiniz şarkılardan çok daha fazlasını yayınlayabileceksiniz...

Youtube Salı günü YouTube müzik adlı Spotify benzeri bir müzik akışı hizmeti başlatıyor.

Ayda 9,99 ABD doları, rakip yayın hizmetleriyle aynı maliyete sahip olacak, ancak aynı zamanda ücretsiz olarak desteklenecek.

YouTube, hizmeti bildiren bir blog yayınında, YouTube Müzik'in yeniden tasarlanmış bir mobil uygulamaya ve yepyeni bir masaüstü müzik çalara sahip olacağını söylüyor. YouTube Müzik, resmi şarkılara ve albümlere ek olarak, tümü YouTube'un mevcut kataloğundan çekilen remiksler, canlı performanslar, cover'lar ve müzik videoları yayınlamanıza da olanak tanıyacak.

YouTube Müzik, isimleri bilmediğiniz şarkıları bulmak için google'ın yapay zekasını kullanacak.

 Bir iyi haber daha var; Google Play'e zaten bir aboneliğiniz varsa, otomatik olarak YouTube Müzik'in de bir parçası olacaksınız. "YouTube Music", üyelik için şu an sadece 9,99 $ istiyor. Fakat Salı günü, uygulama yayınlandıktan sonra bu ücret 1-2 $ daha fazla olacak. O yüzden birçok kişi çoktan ödemeyi yaptı bile. Uygulamanın ne kadar tutacağı, ya da diğer devlere rakip olabileceği henüz belli değil. İlerleyen günlerde göreceğiz. 


Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık