OFPOF

Sinemaseverlerin 2018 Yılında Heyecanla Gelmesini Beklediği 7 Holywood Filmi

-
4.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sinemaseverlerin 2018 Yılında Heyecanla Gelmesini Beklediği 7 Holywood Filmi
0 izlenme
Ofpofer
-

Sinemanın 2018 yılı da büyük bütçeli filmlere hayat verecek. Peki sinema seyircisi 2018'de heyecan içerisinde hangi filmleri bekliyor?

1. Deadpool 2

Deadpool 2

Dünyanın en sıradışı kahramanı Deadpool 2. filmi ile sinemaseverlerde heyecan uyandırıyor. Ryan Reynolds'un hayat verdiği sıra dışı kahraman 18 Mayıs 2018'de seyircisi ile buluşacak. Serinin devam filminde Deadpool'un bu seferki düşmanları sokak çeteleri değil Cabie olacak. Deadpool bu amansız düşmanı bakalım kurduğu kahramanlar takımı ile yenebilecek mi? Serinin 2. filminde kahramanımız ekibe yeni üyeleri dahil edecek. Deadpool 2'de Reynolds'a Josh Brolin, Morina Baccarin, Zazia Beetz ve T.J. Miller gibi yeni dönemin aranan yıldızları eşlik edecek.

2. Ant Man And The Wasp

Ant Man And The Wasp

2018 yılı devam filmlerinin yılı olacak gibi görünüyor. Özellikle Marvel ve DC evreni 2018 yılına damga vurabilir. Ant Man'in 2. serisi de bu filmler arasında yer alacak gibi. Sinemaseverlerin en çok beklediği filmlerden biri karınca adamın yeni macerası. film Ant Man'in suçla mücadele etme konusunda kendisini daha da ilerletmesini ve kötülere karşı Ant Man'in yanında savaşan Wasp'ın onunla hem duygusal hem de kahraman olarak ortaklığını anlatacak. Serinin ilk filminde kötülere karşı yalnız mücadele eden kahraman bu sefer tek başına olmayacak. Paul Rudd'un hayat verdiği Ant Man'in yeni bir ortağı var o da tabiki Wasp karakteriyle serinin ilk filminde yer alan Evangeline Lily. Tabi filmin Michael Douglas'lı, Laurence Fishburn'lü ve Michelle Pfeiffer'lı muhteşem kadrosu da en az başrol oyuncuları kadar sinema severleri heyecanlandırıyor. Filmin gösterim tarihi ise 8 Temmuz 2018.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.