OFPOF

İzleyicileri Memnun Edip, 2017 Yılına Damga Vuran 7 Nefis Film

-
6.3b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzleyicileri Memnun Edip, 2017 Yılına Damga Vuran 7 Nefis Film
0 izlenme
-

2017’de en çok bu filmleri konuştuk, en çok bu filmleri sevdik. Geçip giden yılı bir liste ile özetliyoruz.

Koca bir yıl geride kalırken yine diğer yıllarda olduğu gibi bu yıl da filmlere doyduk diyebiliriz. Her ne kadar bizleri heyecanlandıran birbirinden güzel filmler olsa da hayal kırıklığına da uğramadık dersek yanlış olmaz.

E, sözü fazla uzatmadan sizleri 2017’nin en iyi yabancı filmlerini gösterelim.

1. Dunkirk - IMDb: 8,0

Dunkirk - IMDb: 8,0

Usta yönetmen Christopher Nolan’ın dehasına yeniden şahit olduğumuz Dunkirk, bizlere tarihin en büyük geri çekilişlerinden birini beyaz perdede Nolan ve Hans Zimmer’in enfes müzikleri eşliğinde sunuyor. Başrollerinde Fionn Whitehead, Barry Keoghan, Mark Rylance, Tom Hardy, Cillian Murphy ve Harry Styles gibi isimlerin bulunduğu film, bizlere bir geri çekilişin yanında, savaşın korkutucu yüzünü anlatıyor. Film, bu senenin en iyileri arasında gösteriliyor.

2. Kapan (Get Out) - IMDb: 7.7

Kapan (Get Out) - IMDb: 7.7

Belki de türünde bu yılın en fazla konuşulan ve beğenilen filmi olan Get Out’ın yönetmenlik koltuğunda Jordan Peele oturuyor. Başrollerini Daniel Kaluuya, Allison Williams, Bradley Whitford gibi isimlerin paylaştığı filmde, korku ve gerilimin yanında yönetmenin mizahın bir tık üstü olan hiciv dokunuşlarına rastlamanız mümkün. Filmde korku ve gerilimin dışında çok uç fantezilere yer verildiğini izlerken hissedebiliyorsunuz.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.